خريداران رب انار صادراتى در عراق

خريداران رب انار صادراتى در عراق نسبت به دیگر کشورهای در دنيا بیشتر هستند. در واقع می توان اینگونه گفت، آنقدری که در عراق رب انار خريدارى مى شود در ايران اين اتفاق نمى افتد. دليل این موضوع نیز مى تواند علاقه ى شديد عراقى ها به ترشيجات باشد.

 

خریداران رب انار

 

 

صادرات به عراق

صادرات محصولات مختلفی به عراق توسط کشور ایران صورت می گیرد. از ايران محصولات بسيارى مانند ميوه و سبزيجات، گل و گياه، صنايع پتروشيمى و دارو به عراق صادر مى شود. از همه ى اين موارد سالانه و ماهانه به مقدار زيادى به این کشور صادر مى شود. اين صادرات انبوه، موجب وارد شدن ارز بسيارى به خاك ايران مى شود كه براى اقتصاد كشور بسيار مفيد است. به همين دليل است كه صادرات به عراق و رابطه ى صميمانه با اين كشور، براى ايران و ايرانى بسيار حائز اهميت می باشد.

 

خریداران رب انار

 

 

خريد رب انار صادراتى توسط عراقى ها

رب انار هاى توليد شده در ايران معمولا داراى كيفيت خوبى می باشند. معمولا آن دسته از محصولات ربى در ايران كه با بهترين كيفيت و عالى ترين بسته بندى موجود هستند، به كشور هاى خارجى صادر مى شوند.

 

عراق يكى از كشور هايى است كه مشترى پر و پا قرص و هر ماهه‌ى رب انار ايران است. دليل آن هم دائقه ى ترش و ملس پسند عراقى ها است. به گونه‌ای كه اكثر غذا هاى محلى و خانگى در اين كشور به رب انار هاى ترش ايران نياز دارد تا طعم و رنگ دلخواه را پيدا كند.

 

خریداران رب انار

 

 

صادرات انار ايرانى به عراق

انار به ميزان فوق طبيعى به عراق ارسال مى گردد. حتى به دليل علاقه شديد عراقى ها به ترشيجات، تمام محصولاتى كه از انار ترش توليد مى شود نيز در عراق بر روى زمين نمى ماند. به همين دليل از ايران علاوه بر انار و رب انار، تمامى فرآورده هاى انارى از جمله كنستانتره انار، آب انار، لواشك و ترشيجات انار به عراق صادر مى شود.

تماس با ما