مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خريداران رب انار صادراتى در عراق

آنچه در این مقاله میخوانید...

صادرات به عراقخريد رب انار صادراتى توسط عراقى هاصادرات انار ايرانى به عراق
خریداران رب انار

خريداران رب انار صادراتى در عراق بيش از هر جاى ديگرى در دنيا هستند. دليل آن هم مى تواند علاقه ى شديد عراقى ها به ترشيجات باشد، آنقدر كه در عراق رب انار خريدارى مى شود در ايران اين اتفاق نمى افتد.

خریداران رب انار

صادرات به عراق

صادرات محصولات مختلف به عراق يكى ار مهم ترين صادرات محصولات ايرانى است. از ايران محصولات بسيارى مانند ميوه و سبزيجات، گل و گياه، صنايع پتروشيمى و دارو به عراق صادر مى شود.
از همه ى اين موارد سالانه و ماهانه به مقدار زيادى به عراق صادر مى شود. اين صادرات انبوه باعث وارد شدن ارز بسيارى به خاك ايران مى شود كه براى اقتصاد كشور بسيار مفيد است. به همين دليل است كه صادرات به عراق و رابطه ى صميمانه با اين كشور براى ايران و ايرانى بسيار حائز اهميت است.

خریداران رب انار

خريد رب انار صادراتى توسط عراقى ها

رب انار هاى توليد شده در ايران معمولا داراى كيفيت خوبى هستند، و اكثرا محصولات ربى در ايران آن هايى كه با بهترين كيفيت و عالى ترين بسته بندى هستند به كشور هاى خارجى صادر مى شوند.
عراق يكى از كشور هايى است كه مشترى پر و پا قرص و هر ماهه ى رب انار ايران است. دليل آن هم دائقه ى ترش و ملس پسند عراقى هاست. به صورتى كه اكثر غذا هاى محلى و خانگى در اين كشور به رب انار هاى ترش ايران نياز دارد تا طعم و رنگ دلخواه را پيدا كند.

خریداران رب انار

صادرات انار ايرانى به عراق

انار به ميزان فوق طبيعى به عراق ارسال مى گردد. حتى به دليل علاقه شديد عراقى ها به ترشيجات تمام محصولاتى كه از انار ترش توليد مى شود نيز در عراق بر روى زمين نمى ماند.
به همين دليل از ايران علاوه بر انار و رب انار تمامى فراورده هاى انارى از جمله كنستانتره انار، آب انار و لواشك و ترشيجات انار به عراق صادر مى شود.

خانم محمدی

من در حوزه انار مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!