خرید تناژ رب انار برای صادرات

خرید رب انار خالص ایرانی در تناژ بالا برای صادرات نیاز به تجربه و یک مشاور کار بلد دارد. از آنجا که رب انار درجه یک ایرانی کیفیت عالی دارد، برای صادرات بسیار مناسب است و همواره مقدار زیادی رب انار ایرانی به کشورهای همسایه و اروپایی صادر می شود.

خرید رب انار

رب انار صادراتی خانگی

بسیاری از مراکزی که رب انار ارگانیک خانگی تولید می کنند در صدد هستند که کیفیت محصول خود را بالا ببرند. رعایت اصول بهداشتی، رعایت شرایط استاندارد حرارت دهی و پخت رب انار از نظر دما و مدت زمان حرارت دهی، همگی در افزایش کیفیت رب انار خانگی تاثیر می گذارند.
رب‌انار خانگی بدون اضافه کردن هیچ گونه اسانس و طعم دهنده مصنوعی تولید می شود علاوه بر خالص بودن، سالم است و می تواند یک چاشنی غذایی سالم و پر خاصیت باشد و برای صادرات به خارج از کشور از آن استفاده کرد.

رب انار صنعتی صادراتی

در تولید رب انار صنعتی که در کارخانجات متعددی در کشور انجام می شود علاوه بر رعایت شرایط استاندارد و بهداشتی و خلوص، بریکس رب انار نیز باید رعایت شود.
بریکس رب انار صنعتی نشان دهنده میزان غلظت رب است و این که چند درصد رب را پوره خالص انار تشکیل داده است. حداقل بریکس رب انار خوب ایرانی ۶۵ است و هر چه این عدد بالاتر باشد کیفیت رب بهتر خواهد بود.

خرید رب انار

تولید تناژ بالای رب انار

همان طور که مستحضر هستید کشور ایران اولین تولید کننده انار در سطح جهان است و بیش از ۷۰۰ گونه انار در ایران وجود دارد. پس تولید بالا و تناژ رب انار در ایران یک امر بدیهی است و یک صنعت سود اور به شمار می رود.
هر دو نوع رب انار صنعتی و خانگی در تناژهای بالا تولید می شوند که هم برای بازار داخلی و هم برای صادرات هستند.
شما می توانید جهت خرید تناژ رب انار و صادرات آن با مشاور فروش این سایت تماس بگیرید و راهنمایی و کمک های لازم را برای خرید بهترین رب انار صادراتی ایرانی دریافت کنید.

تماس با ما