خرید و فروش عمده مرزه خشک شده

مرزه خشک شده را برای استفاده های درمانی و خوراکی تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. به طور کلی تمام سبزیهای اسانس ‌دار و معطر مثل ریحان، نعناع، مرزه و… در چهار خاصیت مشترک هستند: ضد نفخ، ضد درد، ضد اسپاسم و ضد میکروب. سبزی مرزه خشک شده را می توانید از بازار خریداری کنید و از آن در غذاها و یا به صورت دمنوش استفاده کنید.

خواص دمنوش مرزه

همان طور که گفته شد مرزه دارای خواص درمانی بسیاری است و به منظور‌ بهره مندی از خواص درمانی آن بهتر است که از آن به صورت دمنوش استفاده کنید. از خواص دمنوش مرزه خشک می توان به موارد زیر اشاره کرد:
افزایش اشتها
ضد سرطان
بسیار نافع در درمان اسهال
موثر به عنوان ضد نفخ و از بین برنده التهابات شکم
هضم بهتر غذا در سیستم گوارشی
ضد عفونی کننده
و…..

قیمت مرزه خشک شده

مرزه خشک شده

مرزه خشک شده در بازار قیمت های مختلفی‌ به خود می گیرد. این اختلاف قیمت ها در اصل به خاطر اختلاف در کیفیت های مرزه خشک است. بالاترین قیمت مربوط به مرزه خشک شسته شده درجه یک است که در کارخانه های مجوز دار بهداشتی تولید و فراوری شده است‌. کمترین قیمت هم برای مرزه خشکی است که کیفیت پایین تری از نظر رنگ و بو دارد.
البته اشاره به این نکته نیز خالی از لطف نیست که بدانید در برخی از فصل ها در مناطقی کشت مرزه کاهش می یابد و یا برای مثال در‌ بعضی استان ها و نواحی کشور مرزه کمتر است و یا اصلا در آن مناطق کشت نمی شود به همین سبب قیمت مرزه خشک در چنین شرایطی افزایش می یابد.

فروش مرزه خشک بسته بندی

مرزه خشک شده را در بسته بندی های مختلفی قرار می دهند و برای عرضه به بازار آماده می کنند. بسته بندی کردن سبزیجات خشکی مثل مرزه از نظر بهداشتی بسیار بهتر و مطلوب تر است و از ورود میکروب و گرد و خاک و رطوبت به سبزی های خشک جلوگیری می شود.
برای بسته بندی کردن مرزه از سلفون های شفاف چند لایه استفاده می شود و یا اینکه در جعبه های مقوایی چند لایه انجام می شود. این جعبه ها آسترهای چند لایه ای دارند که از ورود نور و حرارت و رطوبت به سبزی ها جلوگیری می کنند.

فروش عمده مرزه خشک فله ای

مرزه خشک شده

همانگونه که خودتان می دانید و در این مقاله نیز به آن اشاره شد گیاه مرزه خشک شده سرشار از خواصی است که باعث می شود نتوان از مصرف آن صرف نظر کرد. برای استفاده از خواص دارویی مرزه خشک، برخی مراکز این سبزی را در مقادیر زیاد و تناژی خریداری می کنند. اینگونه مراکز مناسب می دانند که مرزه خشک را فله ای خریداری کنند. خرید و حمل و استفاده از سبزی های خشک فله ای خیلی راحت تر از سبزیجات خشک بسته بندی است و حتی از نظر قیمتی هم مرزه خشک فله ای بسیار ارزان تر از سبزی خشک بسته بندی است و برای مشتری های عمده ای این محصول، مقرون به صرفه تر است که فله ای و کیلویی خرید کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما