فروشنده عمده گوجه فرنگی خشک شده

گوجه فرنگی خشک شده محصولی بی نظیر و آماده مصرف می باشد که می توان آن را در تمام فصول سال به ویژه زمان هایی که گوجه تازه در بازار نیست یا قیمت آن زیاد می باشد مورد استفاده قرار داد. فروشنده عمده این گروه از صیفی جات آن را به صورت فله یا بسته بندی شده و طبق سفارش مشتری آماده می سازد.

فروشنده عمده گوجه فرنگی خشک شده

خواص شگفت انگیز گوجه فرنگی خشک

خواص شگفت انگیز گوجه فرنگی خشک فرایند استفاده و آماده سازی میوه ها و صیفی جاتی مانند گوجه فرنگی به شیوه های مختلفی صورت می گیرد که خشک کردن یکی از بهترین روش های رایج است که ضمن حفظ ارزش غذایی موجود سبب نگهداری آسان تر آن نیز می شود.

گوجه فرنگی از محصولات پر استفاده ای است که عموما نیاز روزانه به مصرف آن وجود دارد اما همیشه گوجه تازه در دسترس نیست و به همین دلیل می توان از گوجه خشک شده با خواص بی نظیر آن استفاده نمود. از جمله خواص گوجه خشک به اختصار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گوجه خشک سرشار از ویتامین های ضروری برای فعالیت بدن می باشد. این ویتامین ها شامل ویتامین سی، ویتامین آ و ویتامین های گروه بی می شود.

وجود عناصر معدنی مانند فسفر، سدیم، گوگرد و آهن از دیگر خواص موجود در گوجه است که این مواد برای سوخت و ساز بدن لازم و ضروری می باشند.

خاصیت اشتها آوری، رفع خستگی، تقویت قلب و سیستم گردش خون و آرامش دهنده اعصاب از دیگر خواص گوجه خشک به شمار می آید.

مصرف گوجه به بیمارانی که از ناراحتی های مفصلی همچون رماتیسم و نقرس رنج می برند بسیار توصیه شده است.

از بین رفتن مسومیت های مزمن، از بین رفتن رسوبات ادراری، درمان چربی بالای خون و اوره بالا و مشکلات صفراوی از جمله دیگر مزیت های استفاده از گوجه می باشد.

تقویت بینایی و سلامت پوست و مخاط ها به دلیل دارا بودن ویتامین آ از دیگر مواردی است که می توان در مورد خواص گوجه به آن اشاره کرد.

قیمت هر کیلو گوجه فرنگی خشک شده

قیمت هر کیلو گوجه فرنگی خشک شده برخی سال ها کشت گوجه با افزایش و برخی سال های دیگر با افزایش روبرو می شود. بر این اساس در سال هایی که گوجه به فراوانی توسط کشاورزان کشت می شود قیمت گوجه فرنگی و فرآورده های مرتبط با آن مانند گوجه خشک شده ارزان تر از دیگر سال ها می باشد.

از طرفی قیمت گوجه فرنگی خشک در سال هایی که میزان برداشت گوجه از مزارع پایین است، با افزایش مواجه می شود. بنابراین قیمت هر کیلو گوجه خشک شده وابسته به قیمت خرید گوجه فرنگی تازه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما