فروش ترشی سیر 7 ساله اصفهان

فروش ترشی سیر 7 ساله اصفهان از رونق بسیار بالایی برخوردار می باشد. سیر ترشی 7 ساله، سرگل ترشی های سیر می‌باشد. این محصول علاوه بر عطر و طعم فوق العاده عالی که دارد، خواص درمانی بسیار مفیدی نیز برای بدن و علی الخصوص برای مشکلات فشار خون، قند و چربی دارد. همان طور که می دانید، ترشی سیر 7 ساله پس از گذشت 7 سال به خوبی می رسد و سیرهای بسیار نرم و قهوه ای رنگ آن آماده مصرف می شوند.

 

فروش ترشی سیر 7 ساله

 

 

طرز تهیه ترشی سیر 7 ساله:

برای تهیه ترشی سیر 7 ساله، بهتر است پوست آن جدا نشود. هرچند این مورد به سلیقه افراد بستگی دارد. یعنی در صورت تمایل می توان پوست سیرها را جدا کرد. سپس باید سیر ها را برای مدتی در آب خیساند. برای تهیه ترشی سیر می توان از سرکه سفید، قرمز و سرکه سیب استفاده نمود. در هر صورت باید سیر و نمک و سرکه را با هم مخلوط کرده و در دمای نسبتا گرم، در ظرف شیشه ای پاک و دربسته نگهداری کرد. بعد از انجام این مراحل، باید از یک تا 7 سال برای رسیدن آن صبر نمود.

 

 

تولید ترشی سیر 7 ساله اصفهان

تولید ترشی سیر 7 ساله در اصفهان، به دو روش صنعتی و خانگی رواج دارد. سیر ترشی 7 ساله خانگی طبیعتا دارای خواص و مرغوبیت بالاتری می باشد. فروش ترشی سیر 7 ساله اعلا در تولیدی ها، مراکز پخش و نمایندگی های فروش صورت می گیرد.

فروش ترشی سیر 7 ساله اصفهان

خرید و فروش ترشی 7 ساله اصفهان

خرید و فروش این ترشی خوشمزه در نمایندگی‌های سراسر کشور و مراکز فروش انجام می‌ شود. فروشگاه‌های اینترنتی، راه دیگر خرید آسان و مطمئن این ترشی خوش‌طعم می باشد. می‌ توانید با ثبت سفارش از طریق سایت، محصول مورد نظرتان را درب منزل خود تحویل بگیرید. فروش ترشی سیر 7 ساله اصفهان به صورت مستقیم و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه، توسط سایت اینترنتی ما انجام می گیرد.

تماس با ما