فروش رب انار ناژه به صورت عمده

کارخانه ی جریده دار محصولاتی را وارد بازار کرده که با برند ناژه در بازار عرضه و شناخته می شوند. یکی از این محصولات، رب انار با کیفیت مرغوب می باشد.

 

کارخانه ی جریده دار محصولاتی چون رب انار، رب خرما، شیره ی خرما، شیره ی انگو و … را با برند ناژه روانه ی بازار کرده است. این کارخانه ی تولیدی در سال ۱۳۸۹ با مجوز از سمت اداره صنایع و معادن شهرستان شهرضا شروع به فعالیت نموده است.

 

فروش رب انار ناژه

 

 

انواع بسته بندی های رب انار ناژه

رب انار تک نفره: این رب انار که مناسب برای فروش در رستوران ها می باشد، به صورت عمده در جعبه های مخصوص با تعداد مشخص و با قیمت مناسب به فروش می رسد. این رب انار های تک نفره در سه وزن 20, 50 و 100 گرمی عرضه می شوند.

 

رب انار یک کیلویی: این محصول در ظرف های مخصوص پلاستیکی به سراسر کشور عرضه می شود. این ظرف ها در وزن و شکل مختلف از رب انار پر شده‌اند. با توجه به شیوه ی مصرف، شکل ظرف ها نیز تغییر می کند و استفاده از آن برای مصرف کنندگان راحت تر می شود.

 

فروش رب انار ناژه

 

 

صادرات رب انار

امروزه بسیاری از شرکت ها و کارخانه های تولیدی، محصولات خود را به خارج از کشور صادر می کنند. این یعنی رب انارهای تولیدی در کشورمان از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که برای صادرات از آن استفاده می نمایند. یکی از کارخانجات صادرکننده ی رب انار، کارخانه ی جریده دار (ناژه) می باشد. در این کارخانه، رب انار ها در بسته بندی های قابل حمل و مناسب و به صورت کاملا استاندارد و بهداشتی تولید می شوند. این رب انار با وجود اینکه به صورت صنعتی تولید می شود، بدون مواد افزودنی برای طعم دادن به آنها می باشد.

 

ارزش غذایی رب انار

• دارای ویتامین C می باشد.
• دارای ویتامین های گروه B می باشد.
• دارای فسفر، منیزیم، روی و پتاسیم می باشد.
• دارای خاصیت آنتی اکسیدانی فراوان می باشد.
• سطح قند و کربوهیدرات آن پایین می باشد.
• فاقد چربی و کلسترول می باشد.
• حاوی مقادیر فراوانی از آهن و اسیدفولیک می باشد.

تماس با ما