فروش مستقیم رب انار شرکت میخوش

فروش مستقیم رب انار برند میخوش از درب کارخانه تنها توسط نمایندگان معتبر صورت می گیرد. این شرکت انواع رب و دیگر فرآورده های مربوط را از میوه های درجه یک تولید می نماید.

 

کاشت و پرورش درخت انار در کشور، قدمتی بیش از چهار هزار سال دارد. سازگار بودن این درخت با انواع شرایط اقلیمی، موجبات کشت انواع آن در مناطق مختلف را فراهم آورده است. از آنجایی که میوه انار تنها در فصل پاییز قابل برداشت است، همواره از دانه و آب انار فرآورده های مختلفی تهیه و تولید می شود. رب انار از جمله محصولات به دست آمده از آب انار است که درجات کیفی مختلفی بر اساس نوع انار دارد.

 

فروش مستقیم رب انار

 

 

چگونگی تشخیص رب انار مرغوب

همانطور که اشاره شد رب انار بر اساس برخی ویژگی ها، درجات کیفی مختلفی دارد. هر چقدر که آب انار خالص و مدت زمان تغلیظ آن بیشتر باشد، محصول نهایی خوش رنگ تر و باکیفیت تر می باشد. به طور کلی عوامل زیر بر کیفیت رب انار تولید شده به روش سنتی یا صنعتی تاثیرگذار هستند:
• کیفیت آب انار
• شیوه تولید
• استفاده از مواد افزودنی مرغوب
• شیوه نگهداری رب انار

 

 

علاوه بر موارد بالا باید بدانید که رب های تولید شده به روش صنعتی، همواره کیفیت مطلوبی دارند. البته برای شناخت و تشخیص رب انار مرغوب و اصل از نمونه تقلبی نیز راهکارهای وجود دارد. برای این امر همواره باید موارد زیر را در نظر بگیرید:
1. شکل ظاهری و رنگ رب انار
2. طعم رب انار
3. بو و عطر رب انار
4. بافت رب انار
5. قیمت رب انار

توصیه می شود از خرید رب انارهایی که بیش از اندازه غیلظ و دارای دانه های ریز هستند خودداری نمایید.

 

فروش مستقیم رب انار

 

 

شرکت رب انار میخوش

شرکت میخوش یزد از جمله تولید کنندگان انواع رب انار به صورت بسته بندی و فله‌ای می باشد. یکی از محصولات پرفروش این برند، رب انار اصل در بسته بندی پلاستیکی 280 گرمی است که کیفیت مطلوبی نیز دارد. از دیگر محصولات تولیدی این شرکت، می توان به انواع کنسانتره، آبمیوه، پوره و رب گوجه‌فرنگی نیز اشاره نمود.

فروش مستقیم رب انار

 

 

مرکز فروش مستقیم رب انار میخوش

برای خرید مستقیم و بدون واسطه رب انار میخوش می توانید، با نمایندگان فروش یا دفاتر مرکز ارتباط داشته باشید. فروش مستقیم رب انار این شرکت به سوپر مارکت ها توسط شرکت های پخش صورت می گیرد. توجه کنید که جهت بهره مندی از قیمت های رقابتی، ارتباط مستقیم با مراکز پخش را جدی بگیرید. البته امروزه اکثر نمایندگان پخش و فروش مستقیم به صورت اینترنتی در زمینه عرضه رب انار میخوش اصل نیز فعالیت دارند.

تماس با ما