قیمت ترخون خشک صادراتی و غیر صادراتی

قیمت ترخون خشک را با توجه به کیفیت، رنگ و عطر محصول اعلام می نمایند. بهترین ترخون خشک که دارای رنگ سبز عالی، اسانس فوق العاده و همچنین برگ پفکی است، بالاترین قیمت را در بازار خواهد داشت. این محصول برای مصارف غذایی به فروش می رسد. نوع دیگری از ترخون خشک شده نیز برای تهیه عصاره به کار می رود و قیمت کمتری دارد.

 

 

ترخون خشک شده اعلا

یک نمونه از ترخون خشک اعلای صادراتی کشور ترخون گلباف است. همچنین در طبس، اصفهان و شیراز نیز ترخون خشک بسیار اعلا و درجه یک تولید می شود. ترخون خشک پفکی شرکت رامشه اصفهان نیز یکی از بهترین، مرغوب ترین و پر فروش ترین سبزیجات خشک در بازار می باشد.

ترخون خشک به جای نمک

اگردر غذاها از پودر ترخون خشک استفاده کنیم، یک طعم شوری در غذا ایجاد می شود. این مورد می تواند برای بیماران فشار خونی که مصرف نمک برایشان منع شده است، مناسب باشد. با افزدون پودر ترخون خشک به غذاها می توان، علاوه بر حذف نمک از فواید مفید گیاه ترخون نیز بهره مند شد.

سبزی خشک ترخون

از آن جا که گیاه ترخون یک سبزی بسیار پرخاصیت است و بو و طعم نسبتا تندی نیز دارد، در صنایعی مثل ترشی و خیارشور سازی از آن استفاده های زیادی می شود. سبزی ترخون تازه مانند سایر سبزیجات در دمای معمولی و گرم محیط فاسد می شود. بنابراین، بهتر است که این سبزی را خشک نمود. سبزی ترخون خشک را می توان ماه ها و سال ها در دمای معمولی خانه و مراکز نگهداری کرد.

قیمت ترخون خشک

 

 

فروش ترخون خشک

انواع مختلف ترخون خشک اعلا برای صادرات به اروپا و سایر کشورها، در این سایت به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد. این ترخون های خشک صادراتی کیفیت عالی و درجه یکی دارند. علاوه بر این، دارای رنگ فوق العاده عالی و عطر بسیار خوبی نیز می باشند. همچنین خوب است بدانید که ترخون خشک ارزان قیمت تری هم در این سایت به فروش می رسد که  مناسب تهیه پودر و اسانس و ‌‌‌…. است.

 

چنانچه شما خریدار ترخون خشک هستید و به دنبال استعلام قیمت این محصول می باشید، بهتر است که با مشاور فروش سایت ما تماس بگیرید، نوع کاربرد خودتان را بگویید و قیمت دریافت کنید. سپس در صورتی که مایل به خرید بودید، این محصول را سفارش بدهید. لازم به ذکر است که می توانید ابتدا نمونه محصول را درخواست بدهید.

قیمت ترخون خشک

 

 

قیمت ترخون خشک

قیمت هر کیلو ترخون خشک با توجه به کیفیت آن در سال ۹۹ بین ۲۵ تا ۱۳۰ هزار تومان می باشد و در برخی از فصول سال نیز کم و زیاد می شود. قیمت اصلی بار به کیفیت آن بستگی دارد و همچنین این موضوع که بار صادراتی یا غیر صادراتی است. بهتر است برای دریافت قیمت روز این محصول با مسئول فروش این مجموعه تماس برقرار نمایید.

قیمت ترخون خشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما