قیمت خرید عمده ترشی مخلوط خانگی در تولیدی

قیمت خرید عمده ترشی مخلوط خانگی در تولیدی چقدر است؟ از کجا می توانیم از قیمت فروش ترشی مخلوط خانگی در تولیدی آن اطلاع پیدا کنیم؟ برای خرید ارزان تر ترشی مخلوط خانگی چه روش هایی وجود دارد؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 

ترشی مخلوط، جزء پر مصرف ترین ترشی ها محسوب می شود. همانگونه که از اسم آن بر می آید، از مخلوط سبزیجات مختلفی مثل کلم، هویج، کرفس، بادمجان و غیره تولید می شود. از سرکه سفید و قرمز و گاهی از سرکه خانگی برای تهیه ترشی مخلوط استفاده می شود. در مجموع، ترشی مخلوط خانگی طعم بهتری دارد.

 

قیمت ترشی مخلوط

قیمت ترشی مخلوط خانگی

ترشی مخلوط خانگی بر اساس موادی که در تهیه آن به کار رفته است، قیمت گذاری می شود. تولید کنندگان ترشیجات خانگی بر اساس مواد مصرفی و با توجه به فصل سال، محصولات خود را قیمت گذاری می نمایند. از طریق این سایت می توانید از قیمت ترشیجات خانگی مطلع شوید.

 

قیمت ترشی مخلوط خانگی در این سایت در سال 97، با توجه به کیفیت آن هر کیلو از 6000 الی 8000 تومان می باشد. این قیمت خرید هر کیلو ترشی براساس خرید کیلویی است و خرید عمده شامل تخفیف می شود و قیمت فروش آن ارزان تر می باشد. برای خرید ارزان ترشی عمده به طور مستقیم از تولیدی آن، می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

 

قیمت ترشی مخلوط

تماس با ما