قیمت رب انار ترش خانگی عمده در اصفهان

قیمت رب انار ترش خانگی عمده در اصفهان را می توان از طریق سایتهای اینترنتی فعال و مجرب در زمینه پخش و خرید و فروش انواع رب انار جویا شد. رب انار ترش خانگی در شهر اصفهان و شهرستان های این استان تولید ویژه و بالایی دارد. به سبب اینکه اقلیم آب و هوایی این شهرستان ها برای پرورش انار بسیار مناسب هستند بنابراین رب انار نیز که از محصولات ثانویه انار می باشد در این شهرها تولید بالایی، مخصوصا به شکل خانگی دارند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت رب انار ترش خانگی

دو روش تهیه رب انار ترش خانگی:

  • استفاده از آب انار: در این روش آب انارهای ترش را می گیرند و سپس آن آب را می جوشانند تا سفت و غلیظ شود. رب انار حاصل شده از این روش غلظتی شبیه به شربت دارد.
  • استفاده از دانه های انار: در این روش دانه های انار ترش را از انار می گیرند و دانه ها را در دیگ میریزند و روی آم چند لیتر آب اضافه می کنند. سپس مخلوط آب و دانه را حرارت می دهند تا دانه ها پخته شوند. بعد دانه های پخته شده را از آب می گیرند و تحت فشار قرار داده و آب آن ها را خارج کرده و از صافی عبور می دهند. و این آب را می جوشانند تا غلیظ شده و تبدیل به رب شود. این رب غلیظ تر و گوشتی تر خواهد بود.

قیمت رب انار ترش خانگی

از جمله شهرهای انار خیز که در زمینه تولید رب انار ترش خانگی فعالیت می کنند، می توان به کاشان، بادرود، اصفهان و شهرضا اشاره کرد. قیمت هر کدام از رب انار های محلی و خانگی این مناطق متفاوت است و به نوع و کیفیت انار مصرف شده بستگی دارد.

چنانچه خواهان دریافت اطلاع قیمت رب انار ترش خانگی عمده در اصفهان هستید و قصد خرید این محصول را دارید می توانید با کارشناسان فروش سایت ما تماس حاصل کنید و از راهنمایی های لازم  وبسیار مفید برخوردار شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما