مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت رب انار تک نفره برند ناژه

آنچه در این مقاله میخوانید...

رب انار تک نفرهتولید رب انار ناژهقیمت رب انار تک نفره
قیمت رب انار تک نفره

قیمت رب انار تک نفره رستورانی در تولیدی آن بسیار ارزان است. فروش عمده رب انار تک نفره در جعبه های تعدادی انجام می شود. رب انار تک نفره با برند ناژه یک چاشنی بسیار مناسب در کنار غذاهای رستورانی است.

رب انار صنعتی ناژه در بسته بندی های مختلف در بازار به فروش می رسد. رب انار ناژه دارای کیفیت بی نظیری است که از انارهای منطقه شهرضا تولید می شود.

قیمت رب انار تک نفره

رب انار تک نفره

تولید رب انار صنعتی در کارخانه های مختلفی انجام می شود که یکی از محصولات این کارخانه ها، رب انار تک نفره می باشد. رب انار تک نفره با برند ناژه در وزن های ۲۰ گرمی، ۵۰ گرمی و ۱۰۰ گرمی تولید می شود. رب انار تک نفره را به نام رب انار شاسه در بازار رب انار می شناسند. رب انار تک نفره در رستوران های لوکس در کنار غذاهای خورشتی و کبابی سرو می شود.

قیمت رب انار تک نفره

تولید رب انار ناژه

کارخانه رب انار ناژه واقع شده در شهرستان شهرضا در بخش جنوبی استان اصفهان قرار دارد. این کارخانه ی تولید رب انار با گواهینامه سیب سلامت، رب انار تک نفره ناژه را با رعایت اصول بهداشتی و پاستوریزه تولید و بسته بندی می کند. همان طور که گفته شد این رب انار تک نفره در سه وزن مختلف بسته بندی می شود.

قیمت رب انار تک نفره

قیمت انواع رب انار تک نفره در بازار بسیار ارزان است. در تولیدی های رب انار تک نفره قیمت این محصول بسیار ارزان و به صرفه است. رستوران داران گرامی و فروشگاه هایی که رب انار تک نفره را به فروش می رسانند می توانند این محصول را در تولیدی به قیمت کارخانه به صورت عمده خریداری کنند. برای اطلاع از قیمت خرید رب انار تک نفره (ساشه) و خرید عمده می توانید با کارشناس فروش رب انار تماس بگیرید.

خانم محمدی

من در حوزه انار مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!