قیمت رب انار کیلویی چند است؟

ما در این سایت به شما می‌گوییم که  انواع رب انار شرکتی و کارخانه ای و خانگی در بازار رب انار چه قیمتی دارند و تفاوت قیمت انواع رب انار از چه چیزی نشات می‌گیرد. پس با ما همراه باشید.

 

 

قیمت رب انار کیلویی چند است؟

انواع رب انار از نظر تولید

روش تولید و فراوری رب انار به اشکال مختلفی انجام می‌شود که براساس روش تولید می‌توان رب انار را طبق دسته بندی زیر طبقه بندی کرد:

  1. رب انار خانگی
  2. رب انار محلی
  3. رب انار شرکتی
  4. رب انار کارخانه ایقیمت رب انار کیلویی چند است؟

قیمت رب انار خانگی

رب انار خانگی همان گونه که از نام آن بر می‌آید به صورت خانگی و در منازل تولید می‌شود . در این روش کلیه مراحل شستشو، دانه کردن، آب گیری و پخت به سبک های سنتی و خانگی انجام می‌شود.

 

رب انار خانگی گاه بسیار خالص است و گاه با مواد دیگری ترکیب می‌گردد. به طور کلی رب انار خانگی بالاترین قیمت را دارد و این به سبب خانگی بودن و اصل و خالص بودن آن است. قیمت انواع رب انار خانگی به کیفیت و خلوص آن بستگی دارد.

 

 

رب انار محلی یعنی اینکه هر منطقه از کشور، از انار مخصوص آن منطقه برای تولید رب انار استفاده می‌کند. تولید رب انار محلی نیز به روش های سنتی است. قیمت رب انار محلی نیز با توجه به کیفیت و خلوص آن تعیین می‌شود.

انواع رب انار محلی معروف ایرانی:

  1. رب انار محلی گیلان
  2. رب انار محلی مازندران
  3. رب انار محلی ساوه
  4. رب انار محلی شیراز
  5. رب انار محلی پاوه
  6. رب انار محلی شهرضاقیمت رب انار کیلویی چند است؟

قیمت رب انار شرکتی

رب انار شرکتی در شرکت های تولید کننده رب انار تولید می‌شود. این شرکت‌ها یا کارگاه‌های کوچک و بزرگ هستند و یا کارخانجاتی هستند که با دستگاه های نیمه مکانیزه یا تمام مکانیزه، رب انار را تولید می‌کنند.

 

رب انار شرکتی معمولا با درجات خلوص مختلف تولید می‌شود. درجه خلوص این رب تعیین کننده قیمت آن است. هر چقدر که درصد انار موجود در رب بیشتر باشد، قیمت بالاتری پیدا می‌کند.

 

گاه از برخی نمونه‌های رب انار شرکتی با عنوان رب انار ارزان یاد می شود و این امر به خلوص آن رب انار بر می گردد. این نوع رب انار علاوه بر انار، از ترکیبات و افزودنی‌های دیگری نیز تشکیل شده و مورد مناسبی برای طعم دهی به انواع لواشک و ترشک است.

 

برای اطلاع از قیمت جدید انواع رب انار به کیلو می‌توانید از کارشناسان فروش سایت مرکز رب کمک بگیرید. قیمت هر کیلو رب انار بستگی به میزان خرید مشتری دارد و بی گمان خریدهای بالا و تناژ با تخفیف قیمت همراه خواهند بود.

تماس با ما