مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت رب انار کیلویی چند است؟

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع رب انار از نظر تولیدقیمت رب انار خانگیقیمت رب انار محلیانواع رب انار محلی معروف ایرانی:قیمت رب انار شرکتی
قیمت رب انار کیلویی چند است؟

قیمت رب انار چند است؟ انواع رب انار شرکتی و کارخانه ای و خانگی در بازار رب انار چه قیمتی دارند؟ تفاوت قیمت انواع رب انار از چه چیزی نشات میگیرد؟

قیمت رب انار کیلویی چند است؟

انواع رب انار از نظر تولید

روش تولید و فراوری رب انار به اشکال مختلفی انجام می شود که براساس روش تولید می توان رب انار را طبق دسته بندی زیر طبقه بندی کرد:

  • رب انار خانگی
  • رب انار محلی
  • رب انار شرکتی
  • رب انار کارخانه ایقیمت رب انار کیلویی چند است؟

قیمت رب انار خانگی

رب انار خانگی همان گونه که از نام آن بر می آید به صورت خانگی و در منازل تولید می شود. در این روش کلیه مراحل شستشو، دانه کردن، آب گیری و پخت به سبک های سنتی و خانگی انجام می شود.

رب انار خانگی گاه بسیار خالص است و گاه با مواد دیگری ترکیب می شود. به طور کلی رب انار خانگی بالاترین قیمت را دارد و این به سبب خانگی بودن و اصل و خالص بودن آن است. قیمت انواع رب انار خانگی به کیفیت و خلوص آن بستگی دارد.

قیمت رب انار محلی

رب انار محلی یعنی اینکه هر منطقه از کشور، از انار مخصوص آن منطقه برای تولید رب انار استفاده می کند. تولید رب انار محلی نیز به روش های سنتی است. قیمت رب انار محلی نیز با توجه به کیفیت و خلوص آن تعیین می شود.

انواع رب انار محلی معروف ایرانی:

  • رب انار محلی گیلان
  • رب انار محلی مازندران
  • رب انار محلی ساوه
  • رب انار محلی شیراز
  • رب انار محلی پاوه
  • رب انار محلی شهرضاقیمت رب انار کیلویی چند است؟

قیمت رب انار شرکتی

رب انار شرکتی در شرکت های تولید کننده رب انار تولید می شود. این شرکت ها یا کارگاه های کوچک و بزرگ هستند و یا کارخانجاتی هستند که با دستگاه های نیمه مکانیزه یا تمام مکانیزه، رب انار را تولید می کنند.

رب انار شرکتی معمولا با درجات خلوص مختلف تولید می شود. درجه خلوص این رب تعیین کننده قیمت آن است. هر چقدر که درصد انار موجود در رب بیشتر باشد، قیمت بالاتری پیدا می کند.
گاه از برخی نمونه های رب انار شرکتی با عنوان رب انار ارزان یاد می شود و این امر به خلوص آن رب انار بر می گردد. این نوع رب انار علاوه بر انار، از ترکیبات و افزودنی های دیگری نیز تشکیل شده و مورد مناسبی برای طعم دهی به انواع لواشک و ترشک است.

برای اطلاع از قیمت جدید انواع رب انار به کیلو می توانید از کارشناسان فروش سایت مرکز رب کمک بگیرید. قیمت هر کیلو رب انار بستگی به میزان خرید مشتری دارد و بی گمان خریدهای بالا و تناژ با تخفیف قیمت همراه خواهند بود.

خانم محمدی

من در حوزه انار مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!