قیمت فروش بهترین رب انار محلی ترش و شیرین

قیمت فروش رب انار محلی ترش و شیرین در بازار چقدر است؟ بهترین نوع رب انار کدام است؟ برای پاسخ به این سؤالات مطالب ما را تا پایان مطالعه کنید.

قیمت فروش بهترین رب انار محلی ترش و شیرین با توجه به نوع رب انار و شرایط فصلی و محیطی اعلام می شود. بهترین رب انار ربی است که خالص باشد و طعم واقعی انار بدهد. رب انار محلی و سنتی هر منطقه بهترین کیفیت را دارد چرا که از روش های طبیعی برای تولید آن استفاده شده است.

قیمت رب انار محلی

مواد مغذی انار

انار میوه‌ای است سرشار از آنتی‌اکسیدان و ویتامین C و به همین دلیل نقش بسزایی در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد.
جدول زیر نشان می‌دهد در هر 100 گرم از این میوه، چه مقدار مواد غذایی یافت می‌شود:

ردیف نام مقدار
1 چربی ۱٫۲ گرم
2 سدیم ۳ میلی‌گرم
3 پتاسیم ۲۳۶ میلی‌گرم
4 کربوهیدرات 19 گرم
5 پروتئین ۱٫۷ گرم
6 کلسیم 1 گرم
7 ویتامین C ۱۷ گرم
8 ویتامین B6 5 گرم
9 منیزیم 3 گرم
10 کالری ۸۳ واحد

انواع رب انار خوب محلی

  • رب انار محلی مازندران
  • رب انار محلی گیلان
  • رب انار محلی ساوه
  • رب انار محلی یزد
  • رب انار محلی شهرضا

قیمت رب انار محلی

قیمت خرید فروش بهترین رب انار محلی این مناطق را می توان از طریق سایت های خرید و فروش رب انار پرسید. این سایت های اینترنتی با فعالیت گسترده در زمینه خرید و فروش انواع رب انار، هم قیمت رب انار را اعلام می کنند و هم برای خرید و فروش به مشتریان و تولید کنندگان رب انار کمک می کنند.

قیمت فروش بهترین رب انار محلی ترش و شیرین

رب انار عمدتاً در دو نوع ترش و شیرین (یا ملس) به بازار عرضه می‌شود که نوع ترش آن بیشتر مربوط به شهرهای شمالی کشور است. نوع ملس یا شیرین رب انار مربوط به انارهای مناطقی همچون خراسان جنوبی، مناطق مرکزی ایران و همچنین شهرستان ساوه می‌باشد.

خرید رب انار محلی در هر دو نوع ترش و شیرین، با قیمت کف بازار در فروشگاه امکان‌پذیر بوده و شما می‌توانید با اطمینان از بهداشتی بودن این محصولات، نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

تماس با ما