قیمت یک کیلو رب انار خانگی اصل

قیمت یک کیلو رب انار خانگی اصل نسبت به رب انار های صنعتی بالاتر است. شاید به قطع بتوان گفت که رب انار خانگی اصل بالاترین قیمت رب انار را در بازار دارد. هر یک کیلو رب انار خانگی می تواند برای مصرف یک خانواده کافی باشد.

قیمت یک کیلو رب انار

تولید رب انار خانگی

کشور ایران اولین رتبه تولید کننده انار را در سطح کل جهان دارد. بسیاری از مناطق ایران انار خیز هستند و نهال این میوه حتی در مناطق کویری و کم آب نیز به بار می نشیند. اهالی و باغداران محلی مناطق انارخیز ایران مقداری از انارهای برداشت شده در فصل پاییز را برای تهیه رب انار در نظر می گیرند و از آن ها رب انار خانگی تولید می کنند.

انواع رب انار خانگی ایران

  • رب انار ملس ساوه
  • رب انار قجری ساوه
  • رب انار رباب نی ریز
  • رب انار میخوش یزد
  • رب انار ملس شهرضا
  • رب انار ترش میانکاله

قیمت یک کیلو رب انار

رب انار خانگی اصل

اصلی ترین روش تولید رب انار، همان روش تولید خانگی است. در تولید رب انار خانگی، تولید کننده تلاش می کند که شرایط کاملا بهداشتی را مهیا کند و کلیه مراحل دانه کردن، آبگیری و طبخ رب انار با رعایت نکات بهداشتی انجام می شود.

همچنین باید یک نفر در حین جوشیدن آب انار مدام آن را هم بزند و مواظب باشد تا رب ته نگیرد و تلخ نشود. بسیاری از تولید کنندگان رب انار خانگی سعی می کنند که محصولی ناب و خالص تهیه کنند تا شاخص باشد و بتواند نظر مشتریان رب انار را جلب کند.

قیمت یک کیلو رب انار خانگی خالص و اصل بالاترین قیمت را دارد چرا که کیفیت بی نظیری دارد و می تواند بهترین جایگزین انار برای مصرف در طول سال باشد.

برای اطلاع از قیمت دقیق رب انار خانگی اصل و خرید آن می توانید با کارشناس فروش تماس بگیرید.

تماس با ما