مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر

مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر، بهترین و خوشمزه ترین ترشی بادمجان شکم پر خانگی را با قیمت ارزان و به صرفه به فروش می رساند. در این مرکز مبادلات ترشیجات متنوع خانگی و علی الخصوص ترشی بادمجان شکم پر، روزانه به میزان بالایی انجام می شود.

ترشی بادمجان شکم پر

ترشی بادمجان در تنوع زیادی تولید می شود. بهترین و پرطرفدارترین نوع ترشی بادمجان، ترشی بادمجان شکم پر است. مخصوصا اینکه خانگی هم باشد و در خانه فرصت لازم را برای عمل آمدن و رسیدن داشته باشد و از انواع سبزیجات خوش رنگ و بو نیز در تهیه آن استفاده شده باشد.

ترشی بادمجان شکم پر

طرز تهیه ترشی بادمجان شکم پر خانگی

ابتدا بادمجان ها را در محلول آب سرکه می جوشانند البته چند غل بخورد کافیست. سپس آب سرکه که تلخی بادمجان را گرفته را دور می ریزند و بادمجان ها را پس از اینکه آب  انها کاملا گرفته شد شکاف می دهند و در شکم آن ها مخلوطی از سبزیجات خوش عطر مثل سیر و جعفری و ترخون قرار می دهند. سپس این بادمجان ها را در سرکه قرار داده و به آن ها نمک اضافه می کنند و در ظروف دربسته قرار می دهند تا برسد. در برخی مناطق کشورمان رایج است که در مراحل پایانی مقداری شیره به ترشی بادمجان اضافه می کنند که باعث می شود ترشی بادمجان فوق العاده خوشمزه شود.

قیمت عمده ترشی بادمجان شکم پر

ترشی بادمجان شکم پر نسبت به انواع ترشیجات موجود در بازار قیمت بسیار مناسبی دارد که همه خریداران می توانند به هر مقدار این ترشی را تهیه کنند. کیفیت و وزن بسته بندی در تعیین قیمت ترشی بادمجان شکم پر موثر هستند. همچنین انواع مواد به کار رفته در شکم  بادمجان نیز در قیمت گذاری آن تاثرگذار است.

مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر، بهترین ترشی بادمجان خانگی خوشمزه را در حجم های بالا خرید و فروش می کند.

تماس با ما