پخش عمده رب انار فله ملس سنتی شهرضا

پخش عمده رب انار فله ملس سنتی شهرضا در ظروف 10 و 15 و 20 کیلویی، آماده ارسال به تمام نقاط کشور است. ادامه‌ی مطلب را مطالعه و با ما تماس بگیرید.

پخش عمده رب انار ملس سنتی شهرضا به صورت فله ای در مقادیر بالا در بازارهای محلی فروش رب انار شهرضا انجام می شود. تولید سنتی رب انار با طعم ملس در شهرضا در دیگ های بزرگ و به روش های سنتی انجام می شود. کیفیت رب انار ملس این منطقه باب پسند اکثر ذائقه ها و مورد تایید بسیاری از خریداران این محصول است.

پخش رب انار سنتی

ارزش غذایی رب انار

رب انار یک چاشنی محبوب است که به عنوان طعم دهنده و رنگ دهنده در بسیاری از غذاها کاربرد دارد. در این قسمت اطلاعاتی را در مورد ارزش های غذایی و فواید آن برای بدن در اختیار شما قرار می‌دهیم.
انار دارای ترکیبی به نام «پلی¬فنول» است که باعث پایین آمدن کلسترول بد (LDL) خون می‌شود.
در هر 100 گرم از این میوه مقادیر زیر یافت می‌شود:
• پتاسیم 236 میلی گرم
• فیبر 3 گرم
• ویتامین C 17 گرم
• آب 80 گرم
• کالری کل 80 واحد

تولید عمده رب انار سنتی شهرضا

شهرستان شهرضا یکی از قطب های تولید بهترین انارهای کشور به شمار می رود. هر ساله از انارهای انبوه برداشت شده از باغ های این منطقه به شیوه های سنتی و مرسوم قدیمی، رب انار باقوام و غلیظ درست می شود. تولید این نمونه محصول به صورت عمده و برای فروش و عرضه در بازارهای کشور است.

پخش رب انار سنتی

پخش فله رب انار شهرضا

رب انار سنتی شهرضا که غالب طعم آن ملس است و به اصطلاح میخوش معروف است، به صورت فله ای و کیلویی به فروش می رسد. مشتریان عمده رب انار سنتی ملس شهرضا می توانند برای خرید فله ای آن از طریق سایت های اینترنتی اقدام نمایند.

تماس با ما