عرضه بهترین نعنا خشک صادراتی

نعنا خشک ایرانی یکی از محصولات کشاورزی کشور است که علاوه بر مصرف و فروش بالا در داخل کشور، درصد زیادی از صادرات محصولات گیاهی را به خود اختصاص داده است. نعنا خشک مرغوب شیراز و اصفهان سالانه به کشورهای اروپایی و خاور میانه و … صادر می شود.

نعناع را همگان می شناسند و مهمترین دلیل محبوبیت و استفاده از این گیاه طبع گرم و عطر خاص آن است. به طور کلی این گیاه هم در زمره گیاهان دارویی و هم در زمره سبزیجات خوراکی دسته بندی می شود. خواص دارویی مهم آن رفع دل پیچه، ضد نفخ بودن و رفع سردی معده است. گذشته از مصارف دارویی از این گیاه در خوراکی ها و غذاهای مختلف استفاده می شود.

صادرات سبزی خشک

نعنا خشک صادراتی

همان گونه که مستحضر هستید کشور ایران در زمینه کشاورزی و کشت انواع سبزی و صیفی جات بسیار موفق عمل کرده است و به سبب برخورداری از اقلیم چهار فصل و خاک حاصلخیز انواع سبزیجات تازه را همواره تولید و روانه بازار مصرف می نماید.

صنعت تولید سبزیجات خشک از این رو روی کار آمده که انواع سبزیجات تازه را با سعی در حفظ املاح و خواص آن ها خشک کند تا نگهداری و ذخیره از آن ها آسان شود زیرا سبزی تازه را برای حفظ از فاسد شدن باید در شرایط خشک و خنک نگهداری کرد و آن هم برای چند روز جواب می دهد. اما سبزیجات خشک را برای طولانی مدت هم می توان نگهداری نمود.

تولید انواع سبزی خشک به روش های آفتاب خشک و صنعتی انجام می شود. صادرات سبزی خشک روز به روز در حال افزایش است و رفته رفته محصولات تولید شده سبزی خشک ایرانی جای خود را در بین بازار کشورهای خارجی باز کرده اند و بسیاری از کشورهای اروپا و آسیایی سبزی خشک ایرانی را خریداری می کنند.

قیمت سبزیجات خشک سال ۹۹

نعنا خشک صادراتی

قیمت انواع سبزیجات خشک در بازارهای کشور در سال ۹۹ با اختلاف اندکی نسبت به سال گذشته اعلام شده است. البته اغلب سبزیجات خشک افزایش قیمت نداشته اند اما در این بین سبزیجاتی مثل شوید و نعنا در ابتدای سال شاهد اختلاف قیمت بیشتری بوده اند و این به دلیل این است که این دو سبزی پرمصرف تر و در بازار پرتقاضا تر هستند و گاهی کمیاب می شوند و در برخی فصول کشت آن ها کمتر و عرضه تازه آن ها توسط کشاورزان کمتر می شود.

فروش سبزیجات خشک صادراتی

سبزیجات خشک ایرانی به منظور مصارف غذایی و دارویی به بسیاری از کشورها صادر می شوند. در شرکت ها و کارخانه های تولید سبزیجات خشک، انواع سبزی به صورت پفکی و ریز یا نرمه تولید می شوند. تولید کنندگان سبزیجات خشک با در نظر گرفتن نوع کاربری سبزی خشک، اقدام به خشک کردن سبزی ها به صورت با ساقه یا بدون ساقه در ابعاد مختلف می کنند.

بازار فروش سبزیجات خشک صادراتی جهت مشاوره و خرید و فروش انواع سبزیجات خشک فعالیت می کند و برای خرید و فروش سبزی خشک صادراتی مورد نظر خود می توانید از این بازار استفاده کنید.

شرکت تولیدی نعنا خشک عمده

نعنا خشک صادراتی

شرکت تولیدی نعنا خشک به صورت عمده در تولید این محصول فعالیت می کند و ارگانیک بودن نعنا خشک را در اولویت کار خود قرار داده است. این شرکت در اصفهان، شیراز، خوزستان به طور غالب فعالیت می کند و در این تولیدی ها انواع نعنا خشک پفکی، برگی ریز یا درشت تولید می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما