مرکز خرید عمده سبزی خشک خوزستان

خرید عمده سبزی خشک خوزستان را می توانید به راحتی در این مرکز انجام دهید. با توجه به موقعیت جغرافیایی استان خوزستان و آب و هوای گرم و مرطوبی که دارد، همانند مناطق شمالی کشور انواع و اقسام سبزیجات در این استان پرورش می یابند. خشک کردن سبزیجات نیز در این استان از رونق خاصی برخوردار است. سبزیجات معطر از جمله این سبزیجات هستند که می توانند برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار گیرند. در واقع با خشک کردن سبزی میزان ماندگاری سبزی بیشتر شده و علاوه بر آن، با خشک کردن آن بوی بسیار خوشایند و معطری حاصل می شود. سابقه خشک کردن سبزی از گذشته تا کنون در بین خانواده های ایرانی مرسوم است. سبزی خشک خوزستان، از بهترین، تازه ترین و معطرترین سبزیها تهیه می شود.
لازم به ذکر است شما می توانید ضمن ارتباط با بخش مشاوره و فروش سایت، با مراکز فروش سبزی خشک مرغوب در مشهد نیز آشنا شده و نسبت به خرید محصول مورد نظر خود در کوتاه ترین زمان اقدام نمائید.

مرکز خرید سبزی خشک خوزستان

پرطرفدارترین سبزی های خشک محلی خوزستان

پرطرفدارترین سبزی های خشک محلی خوزستانبی شک تا حدودی با غذاهای محلی استان خوزستان آشنایی دارید. غذاهای لذیذ و خوشمزه ای که قند در دل همه آب می کند.غذاهایی که با سبزیجات فراوان و ادویه های خوش طعم پخت می شوند. یکی از این غذاها قلیه ماهی است. غذای خوشمزه ای که، بخش عمده ای از طعم خوشمزه آن مدیون سبزیجات معطر و بی نظیر است.

از جمله این سبزی خشک محلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1.  شوید خشک
  2. نعنا خشک
  3. گزنه خشک
  4. مرزه خش
  5. آویشن خشک
  6. ترخون خشک

و در نهایت می توان به نعنا خشک فلفلی اشاره کرد که از جمله سبزیجات محلی پرطرفدار در استان خوزستان می باشد و در پخت غذاهای محلی این استان استفاده می شود. طعم خوشمزه و لذیذی که این سبزی خشک به غذا می دهد، باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

اما برای خرد کردن سبزیجات، از دستگاه های صنعتی که قادرند حجم زیادی از سبزی را خرد و خشک کنند، استفاده می شود. البته دستگاه سبزی خردکن خانگی هم وجود دارند که به نسبت دستگاه های صنعتی حجم کمتری از سبزی را خرد می کنند.

سبزیجات با داشتن مواد معدنی و ویتامینها و از همه مهم تر با داشتن فیبر زیاد، همواره توصیه می شوند که در رژیم غذایی گنجانده شوند.

قیمت سبزی خشک کیلویی خوزستان

قیمت سبزی خشک کیلویی خوزستان

قیمت سبزی خشک کیلویی استان خوزستان، بسته به اینکه نوع تقاضا به صورت عمده باشد یا جزئی، می تواند متفاوت باشد. معمولا قیمت سبزی خشک فله به صورت کیلویی و سبزی خشک بسته بندی بر حسب گرم تعیین می شود. به عنوان مثال برخی در بسته بندی های ۱۰۰ گرمی، ۱۵۰ گرمی و … تهیه و قیمت گذاری می شوند. قیمت برخی سبزی خشکها بدین ترتیب است:

  • سبزی خشک شوید ۱۰۰ گرمی: ۳ هزار و ۷۰۰ تومان
  • سبزی خشک جعفری ۱۰۰ گرمی: ۳ هزار و ۵۰۰ تومان
  • سبزی خشک شنبلیله ۱۰۰ گرمی: ۳ هزار و ۷۰۰ تومان
  • سبزی پلو خشک شده ۱۰۰۰ گرمی: ۴ هزار تومان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما