مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید عمده سبزی خشک خوزستان

آنچه در این مقاله میخوانید...

پرطرفدارترین سبزی های خشک محلی خوزستانقیمت سبزی خشک کیلویی خوزستان
خرید عمده سبزی خشک خوزستان

خرید عمده سبزی خشک خوزستان را می توانید به راحتی در این مرکز انجام دهید. با توجه به موقعیت جغرافیایی استان خوزستان و آب و هوای گرم و مرطوبی که دارد، همانند مناطق شمالی کشور انواع و اقسام سبزیجات در این استان پرورش می یابند. خشک کردن سبزیجات نیز در این استان از رونق خاصی برخوردار است. سبزیجات معطر از جمله این سبزیجات هستند که می توانند برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار گیرند. در واقع با خشک کردن سبزی میزان ماندگاری سبزی بیشتر شده و علاوه بر آن، با خشک کردن آن بوی بسیار خوشایند و معطری حاصل می شود. سابقه خشک کردن سبزی از گذشته تا کنون در بین خانواده های ایرانی مرسوم است. سبزی خشک خوزستان، از بهترین، تازه ترین و معطرترین سبزیها تهیه می شود.

مرکز خرید سبزی خشک خوزستان

پرطرفدارترین سبزی های خشک محلی خوزستان

پرطرفدارترین سبزی های خشک محلی خوزستانبی شک تا حدودی با غذاهای محلی استان خوزستان آشنایی دارید. غذاهای لذیذ و خوشمزه ای که قند در دل همه آب می کند.غذاهایی که با سبزیجات فراوان و ادویه های خوش طعم پخت می شوند. یکی از این غذاها قلیه ماهی است. غذای خوشمزه ای که، بخش عمده ای از طعم خوشمزه آن مدیون سبزیجات معطر و بی نظیر است.

از جمله این سبزی خشک محلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1.  شوید خشک
  2. نعنا خشک
  3. گزنه خشک
  4. مرزه خش
  5. آویشن خشک
  6. ترخون خشک

و در نهایت می توان به نعنا خشک فلفلی اشاره کرد که از جمله سبزیجات محلی پرطرفدار در استان خوزستان می باشد و در پخت غذاهای محلی این استان استفاده می شود. طعم خوشمزه و لذیذی که این سبزی خشک به غذا می دهد، باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

اما برای خرد کردن سبزیجات، از دستگاه های صنعتی که قادرند حجم زیادی از سبزی را خرد و خشک کنند، استفاده می شود. البته دستگاه سبزی خردکن خانگی هم وجود دارند که به نسبت دستگاه های صنعتی حجم کمتری از سبزی را خرد می کنند.

سبزیجات با داشتن مواد معدنی و ویتامینها و از همه مهم تر با داشتن فیبر زیاد، همواره توصیه می شوند که در رژیم غذایی گنجانده شوند.

قیمت سبزی خشک کیلویی خوزستان

قیمت سبزی خشک کیلویی خوزستان

قیمت سبزی خشک کیلویی استان خوزستان، بسته به اینکه نوع تقاضا به صورت عمده باشد یا جزئی، می تواند متفاوت باشد. معمولا قیمت سبزی خشک فله به صورت کیلویی و سبزی خشک بسته بندی بر حسب گرم تعیین می شود. به عنوان مثال برخی در بسته بندی های ۱۰۰ گرمی، ۱۵۰ گرمی و … تهیه و قیمت گذاری می شوند. قیمت برخی سبزی خشکها بدین ترتیب است:

  • سبزی خشک شوید ۱۰۰ گرمی: ۳ هزار و ۷۰۰ تومان
  • سبزی خشک جعفری ۱۰۰ گرمی: ۳ هزار و ۵۰۰ تومان
  • سبزی خشک شنبلیله ۱۰۰ گرمی: ۳ هزار و ۷۰۰ تومان
  • سبزی پلو خشک شده ۱۰۰۰ گرمی: ۴ هزار تومان
خانم محمدی

من در حوزه انار مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!