نعنا خشک کیلویی چند

چناچنه به دنبال جستجوی قیمت نعنا خشک هستید و قصد دارید بدانید نعنا خشک کیلویی چند است و در پی جستجوهای خود وارد این سایت شده اید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم. ما در این مقاله در مورد انواع نعنا خشک و قیمت آن برای شما صحبت خواهیم کرد.

 

 

قیمت سبزی خشک کیلویی

انواع مختلف سبزیجات خشک را می توانید در بازار به صورت فله ای و کیلویی خریداری نمایید. قیمت خرید سبزی های خشک کیلویی بسیار ارزان تر و به صرفه تر می باشد. بدین صورت که هر کیلو سبزی خشک فله ای، قیمت پایین تری نسبت به هر کیلو سبزی خشک بسته بندی شده دارد‌.

 

نعنا خشک هم مانند سایر سبزیجات خشک شده به شکل های بسته بندی شده و فله ای در بازار به فروش می رسد. نعنا فلفلی خشک، پونه خشک و نعنا رسمی خشک شده از انواع پرفروش خانواده گیاه نعنا هستند. مراکزی که از این گیاه و سبزی خشک استفاده زیادی دارند، به صورت کیلویی و به قیمت مناسب این محصول را تهیه می نمایند.

 

 

صادرات نعنا خشک

همان گونه که مستحضر هستید، نعنا خشک استفاده های بسیار زیادی دارد. طعم تند و رایحه ویژه نعنا، موجب شده که از این گیاه در انواع مواد لبنی، محصولات ارایشی بهداشتی و غذاهای مختلف استفاده شود. به سبب کاربردهای زیاد نعنا، سالانه چندین هزار تن نعنای صادراتی از ایران به سایر کشورها فرستاده و صادر می شود.

 

نعنا خشک کیلویی چند

 

 

قیمت نعنا خشک توتونی

نعنا خشک خرد شده یا توتونی، برای تهیه پودر نعنا و عصاره نعنا مناسب تر است. همچنین از نعنای خشک توتونی برای چای نعنا استفاده می شود. چای نعنا برای دل پیچه و سردرد بسیار مفید می باشد.

 

قیمت نعنا خشک توتونی از نعنا خشک شده پفکی، ارزان تر و منتسب تر می باشد. نعنا خشک توتونی صادراتی نیز قیمت بیشتری از نعنا خشکی دارد که برای تهیه عرق نعنا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

نعنا خشک کیلویی چند

 

 

قیمت نعنا خشک پفکی

بسیاری از خانم های خانه دار علاقه دارند که نعنا خشک، به صورت برگ های کامل باشد و خرد نشده باشد. به نعنا برگ خشک شده، نعنای پفکی نیز گفته می شود. نعنا خشک شده پفکی در فروشگاه ها به صورت فله ای و بسته بندی شده به فروش می رسد. قیمت نعنا خشک پفکی یا برگ، گران تر از نعنا خشک توتونی یا نرمه است. به همین علت برای خانواده ها به صرفه تر است که آن را به صورت بسته بندی شده های ۱۰۰ گرمی و … خریداری نمایند.

 

نعنا خشک کیلویی چند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما