قیمت فروش رب انار صنعتی اصل

در زمان های قدیم رب انار فقط به صورت سنتی تهیه  می شد، اما امروزه به شکل صنعتی و با بسته بندیهای کاملا بهداشتی تولید و روانه ی بازار می شود. بطوری که قیمت فروش رب انار صنعتی اصل بسیار مقرون به صرفه تر از قیمت سنتی آن است.

رب انار

قیمت رب انار صنعتی

در روش صنعتی طریقه ی درست کردن رب انار به این شکل است که در ابتدا میوه های سالم و باکیفیت را تهیه کرده و به خوبی با دستگاه های مدرن و پیشرفته شست وشو می دهند که مواد زاید آن نیز حذف می شود. به این دلیل که در کارخانه ها در ابعاد زیادی این محصول را تولید می کنند که می تواند قیمت بسیار مناسب تری نسبت به روش سنتی که در حجم کم تولید می شود باشد.

سپس یا پوست، انار را داخل دستگاه پرس قرار می دهند تا آب آن ها به خوبی خارج شود. دستگاه پرس انواع مختلفی دارد، در مورد آبگیری انار یا مرکبات از دستگاه پرس مخصوص به خود استفاده می کنند چون اگر فشار زیادی به انار ها وارد شود ممکن است تانن بیشتری از پوست آن وارد آب انار شود و روی کیفیت رب انار تاثیر منفی بگذارد.

در بعضی از کارخانه ها قبل از این که آب میوه ها گرفته شود دانه های انار با برخورد میوه به دستگاه از پوست خود جدا شده و تحت فشار قرار می گیرد که در نهایت آب آن خارج می شود.

آب خارج شده از انار توسط دستگاه های دیگ مخصوص پخت به مدت چند دقیقه در حرارت پایینی غلیظ می شود. رب اناری که غلیظ شده به شکل اتوماتیک وارد ظرف های شیشه ای شده و سریع در بندی شده، سپس برچسب خورده و در انبار جهت توزیع نگه داشته می شود. قیمت رب انار صنعتی با توجه به خرید اولیه انار و غلظت رب می تواند متفاوت باشد.

فروش رب انار صنعتی

امروزه فروش رب انار صنعتی رواج بسیاری پیدا کرده است بطوری که بسیاری از فروشندگان به صورت عمده این محصول را خریداری کرده و در فروشگاه های خود با قیمت و کیفیت بالایی به فروش می رساند.

فروش رب انار صنعتی

رب انار صنعتی عمده

رب انار به دلیل طعم بی نظیر و ملسی که دارد بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است. دارای  طبع سرد و اعتدالی بوده  همچنین  می تواند به کاهش صفرا کمک کند. از طرفی مصرف بیش از حد آن موجب یبوست خواهد شد. رب انار ها عموما در سه طعم مختلف بسته با ذائقه افراد تهیه و تولید می شود: رب انار صنعتی  به شکل عمده و خرده به فروش می رسد.

همانطور که در مطالب بالا ذکر شد رب انار می تواند در سه طعم ملس ، ترش و شیرین  تهیه شود.

  • رب انار ترش : رب انار ترش طبع سرد دارد و این رب ها برای کاهش تهوع در دوران بارداری بسیار مفید است .
  • رب انار ملس : رب انار ملس طبع معتدلی داشته و به دلیل خواص زیاد بسیار مورد استقبال افراد است .
  • رب انار شیرین : در طب سنتی انار شیرین نسبت به انار های ترش و ملس بسیار مورد توجه بوده و خواص و مواد مغذی آن نیز بیشتر است.

رب انار صنعتی عمده

رب انار صنعتی خرید

روش های متفاوتی برای تعیین کیفیت بالای رب انار وجود دارد ولی طعم ، بو و ارزش غذایی می تواند از اصلی ترین موارد آن باشد که باید مورد توجه قرار گیرد. در خصوص رب انار صنعتی قوام و غلظت این رب ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

رب انار صنعتی  خرید بسیار مقرون به صرفه ای دارد، بطوری که با خرید تنها یک کیلو می توانید به مدت یک سال از آن استفاده کنید. چون مقدار مصرفش در انواع غذا ها بسیار ناچیز است.

برخی ها گمان می کنند که رب انار باید بسیار غلیظ باشد در حالی که این نکته را مورد توجه قرار دهید که غلظت زیادی و بیش از حد رب های انار موجب می شود تا در هنگام استفاده به عنوان سس و یا چاشنی به سختی  در غذا حل شود.

پس باید این مورد را در نظر داشته باشید که رب های انار باید از غلظت مناسبی برخوردار باشد. رقیق بودن زیاد رب های انار موجب خواهد شد تا در هنگام نگه داری این رب ها در یخچال به سرعت دچار کپک زدگی شوند و غیر قابل استفاده باشند.

رب انار صنعتی سیاه شمالی

در شمال کشور برای تهیه غذاهای محلی از رب انار های سیاه به دلیل ذائقه ای که افراد دارند استفاده می شود . این رب را می توان در انواع غذایی مانند: اناربیج، فسنجان، مرغ ترش، آش انار و زیتون پرورده مورد استفاده قرار داد که بسیار پرطرفدار می باشد.

رب انار صنعتی سیاه شمالی

رب انار صنعتی از کجا بخرم

برخی سوال می پرسند که رب انار صنعتی از کجا بخرم؟ ما به آن ها پیشنهاد می کنیم که برای خرید می توانید به راحتی از طریق همین سایت اقدام به خرید کرده و از کیفیت بالا و قیمت مناسب رب انار مطمئن باشید.

جالب است بدانید که رنگ، یکی از معیار های انتخاب رب انار با کیفیت است؛ رنگ رب انار وابسته به فرآیند تولید آن می باشد. اگر فرآیند تولید این محصول در دمای پایین و با زمان حرارت دهی کمی انجام شد رنگ آن قرمز و از طرفی اگر زمان حرارت دهی آن زیاد باشد رنگ آن قهوه ای خواهد بود.

ظرفی که نیز رب در آن نگه داری می شود نیز بسیار اهمیت دارد. پختن رب های انار در ظرف مسی نیز موجب تیره شدن رنگ آن خواهد شد و بهترین نوع رب های انار رب هایی است که رنگ تیره تری دارند.

رب انار صنعتی صادراتی

قیمت خرید رب انار صنعتی صادراتی به نرخ خرید انار برمی گردد، همچنین غلظت آن نیز می تواند در قیمت گذاری آن موثر باشد. برای صادرات این محصول از باکیفیت ترین انار استفاده می کنند که با بهترین روش های پیشرفته آبگیری و پختن رب آن با دستگاه های مدرن انجام می شود.

امروزه کشورهای مختلفی طرفدار خرید از رب های انار ایرانی هستند و حاضرند بیشترین مبالغ را صرف خرید این محصول مفید و کاربردی کنند. رب انار با رعایت بهداشت کامل و در وزن های مختلفی بسته بندی شده تا برای صادرات به دیگر کشورها آماده شود.

رب انار

شما مشتریان عزیز می توانید رب انار صنعتی اصل  با قیمت بسیار ارزانی را از طریق همین سایت ثبت سفارش کنید و در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما